VIDEO KURZ REDESIGN NÁBYTKU 1
Základní techniky práce s křídovými barvami

...

Co vše v kurzu najdete?

Video

Natočila jsem pro vás opravdu detailní video, kde vás krok po kroku provedu základními technikami malování s křídovými barvami. Tento videonávod bude pro vás přístupný bez omezení.

Tipy

Prozradila jsem vám vše, co se mi při práci osvědčilo. Informace, které jsem hledala dlouhé měsíce, ale také chyby, kterých je lepší se vyvarovat.

PDF rozcestník

K tomuto kurzu získáte také stručný PDF rozcestník, ve kterém najdete několik aktivních linků na nákup pomůcek, články a videa i soupis materiálu.

Bonusy

Navíc získáte slevové kódy na nákup barev a pomůcek, které používám při svých projektech.
Součástí jsou další dvě DIY videa.

Už vás někdy napadlo předělat ten starý žebřík na půdě nebo vrátit život příborníku po babičce? Ale nemáte to správné know-how? V tomto videu nahlédnete pod pokličku práce s křídovými barvami.

KURZ JE URČENÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY, NE UMĚLCE! 🙂

Kurz jsem připravila pro úplné začátečníky. Nevadí, jestli nemáte žádné zkušenosti. 

Dejte vale dřevotřísce a nábytku bez duše. Vydejte se se mnou do světa, kde kreativita a tvořivost nezná hranic. Do světa designu, broušení, voskování a ohromujících barev.

OBSAH KURZU

Přečtěte si, co o kurzu říkají jeho absolventi

Už dlouho u Peti na instagramovém profilu okukuji její renovace nábytku a hlavně použití křídových barev, ale nikdy nebyla odvaha se do toho pustit. V kurzu je pro mě jako pro laika postup jednoduše a srozumitelně vysvětlený. Po shlédnutí jsem měla chuť hned kupovat vše potřebné a pustit se do natírání. 🤗
Kurz renovace nábytku mě zaujal, protože občas renovuju staré věci na chalupě. Máme plnou stodolu komod, židlí, lavic, poliček a dalšího „harampádí“, kterému bych ráda vdechla nový život. Nesnáším nábytek z dřevotřísky, takže radši oživuju něco starého, ale potivě vyrobeného a ze dřeva. Hodně mě zaujala práce s voskem, patina, která vznikne kombinací tmavého a světlého vosku. Dobré je, že techniky z kurzu můžu použít na poličky, skříňky a další typy nábytku. Kurz je skvělej, protože Peťa tam všechno jasně vysvětluje a hlavně ukazuje, od nákupu štětce až po finální vymalování detailů.
Miluju staré věci a ještě raději jim dávám nový život. Co se týká nábytku, mám ale mezery v informacích, většinou praktikuju pokus - omyl a s výsledky jsem zatím nikdy nebyla úplně spokojená. Petin kurz mi doplnil znalosti a už se těším, až se opět ponořím do tvorby. Tolik praktických tipů, jasné postupy a ucelené informace bych dávala do kupy měsíce, takhle se za hodinku můžu klidně pustit do toho. 🤩 Co mě nadchlo navíc, je rozcestník, díky kterému nemusím hledat, kde sehnat materiály, protože to je další ztráta času, kterou radši věnuji samotnému tvoření. Nasbírala jsem hromadu inspirace, tak hurá pro štětec a jde se na věc! 🙂
Tento video kurz je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce začít s renovací nábytku. Je srozumitelný a plný důležitých informací, které vás provedou technickou částí tvorby přehledně a s lehkostí.

PROČ JSEM KURZ NATOČILA?

A PROČ ZROVNA VIDEO VERZE?

Jaké by to bylo, kdybyste díky tomuto návodu...

Stálo by to za to?

Cena VIDEO KURZU JE 440 Kč

Nyní se slevovým kódem: ART25 získáte slevu celých 25%

Tedy ještě míň, než je cena  jedné plechovky barvy. Věřte mi, že je lepší znát postup práce dopředu a ušetřit tak za případné chyby a špatně zvolený materiál.

Po vstupu do kurzu získáte

S video kurzem a štětcem v ruce se naučíte, jak vytvářet různé povrchové úpravy a efekty, abyste změnili nepotřebný, nudný nábytek v něco zvláštního.

MOŽNÁ VÁS NAPADÁ...

  • Zvládnu to? Věřím, že ano… Tento kurz je opravdu pro začátečníky. Nepotřebujete praxi ani znalosti, vše vám názorně ukážu.
  • Co když to na mě bude moc informací a já budu mít hlavu jako pátrací balón? Právě proto je video rozděleno na několik částí. Teorii a praxi. A můžete se k daným krokům kdykoli vrátit.
  • Proč si mám kurz objednat právě teď? Protože chystám pokračování se speciálními technikami, které budou na tento úvodní kurz navazovat.
  • A co když mi to prostě nepůjde? Tak se mi ozvete a spolu zjistíme, kde je zakopaný pes. 🙂

Podívejte se také na můj nejnovější kurz s pokročilými technikami redesignu nábytku pomocí křídových barev.