VIDEO KURZ REDESIGN NÁBYTKU 2
Pokročilé techniky - Patina a hladký styl

...

Co vše v kurzu najdete?

Video

V tomto VIDEO KURZU jsem pro vás natočila rovnou
DVĚ PŘEMĚNY NÁBYTKU, na kterých vám ukáži pokročilé kreativní techniky, díky nimž si dokážete přeMALOVAT vlastní nábytek sami. Naučíte se vytvořit PATINU, ale i HLADKÝ STYL nábytku.

Výhody

Online kurz si po jeho zakoupení můžete pustit kdykoli chcete, tak často, jak potřebujete a odkud se vám to hodí.:) Nejedná se o živé vysílání v určitý čas. Přístup ke kurzu máte už napořád. Nejste ničím a nikým limitováni, jedině snad přístupem k internetu.:)

Bonusy

Navíc získáte slevové kódy na nákup barev a pomůcek, které používám při svých projektech.
A také PDF rozcestník, ve kterém najdete několik aktivních linků na nákup pomůcek, články a videa, včetně soupisu materiálu.

Informace

Kurz je vhodný pro absolventy mého VIDEO KURZU 1, ale není to podmínkou. Díky časovému přehledu si můžete jednoduše určité úseky vyhledat a pouštět opakovaně. Během kurzu vidíte vše, přípravu, pomůcky, samotnou tvorbu. Během kurzu se snažím odpovídat na vaše potenciální dotazy.:)

Mojí vášní je DESIGN ve všech formách.
Inspiruji a pomáhám druhým objevit a rozvíjet jejich kreativní já.

OBSAH KURZU

POTŘEBUJI VÍCE INFORMACÍ…

Protiklady se prý přitahují. 🙂 Tak to vyzkoušíme.

V tomto VIDEO KURZU najdete hned dvě proměny nábytku. A to elegantní kousek s nádechem extravagance a komodu s viditelnou strukturou s efektem patiny.

Chtěla jsem vám ukázat, že i z nicneříkající komody, obyčejné tvarem, barvou i úchytkami můžete v pohodlí domova vytvořit jedinečný kousek, který zapadne do provence interiéru.

REDESIGN KOMODY – Elegantní styl

REDESIGN KOMODY – Patina

Musím před objednáním vidět Video kurz č. 1?

Toto je častá otázka. Pokud máte aspoň základní znalosti práce s těmito barvami, nebo už jste dříve nábytek renovovali, tak samozřejmě není zhlédnutí video kurzu č. 1 podmínkou. 

V základním video kurzu redesign nábytku pomocí křídových barev se věnuji především popisu a výhodám těchto barev. Vysvětluji vhodný materiál a následně vám ukazuji základní techniky, jak si doma přetvořit svůj nábytek.

Pokud investujete svůj čas a peníze do obou těchto kurzů, věřím že nebudete litovat a v budoucnu všechny tyto získané informace jistě mnohokrát využijete.

RECENZE ABSOLVENTEK VIDEO KURZU Č. 1

Už dlouho u Peti na instagramovém profilu okukuji její renovace nábytku a hlavně použití křídových barev, ale nikdy nebyla odvaha se do toho pustit. V kurzu je pro mě jako pro laika postup jednoduše a srozumitelně vysvětlený. Po zhlédnutí jsem měla chuť hned kupovat vše potřebné a pustit se do natírání. 🤗
Kurz renovace nábytku mě zaujal, protože občas renovuju staré věci na chalupě. Máme plnou stodolu komod, židlí, lavic, poliček a dalšího „harampádí“, kterému bych ráda vdechla nový život. Nesnáším nábytek z dřevotřísky, takže radši oživuju něco starého, ale poctivě vyrobeného a ze dřeva. Hodně mě zaujala práce s voskem, patina, která vznikne kombinací tmavého a světlého vosku. Dobré je, že techniky z kurzu můžu použít na poličky, skříňky a další typy nábytku. Kurz je skvělej, protože Peťa tam všechno jasně vysvětluje a hlavně ukazuje, od nákupu štětce až po finální vymalování detailů.
Miluju staré věci a ještě raději jim dávám nový život. Co se týká nábytku, mám ale mezery v informacích, většinou praktikuju pokus - omyl a s výsledky jsem zatím nikdy nebyla úplně spokojená. Petin kurz mi doplnil znalosti a už se těším, až se opět ponořím do tvorby. Tolik praktických tipů, jasné postupy a ucelené informace bych dávala do kupy měsíce, takhle se za hodinku můžu klidně pustit do toho. 🤩 Co mě nadchlo navíc, je rozcestník, díky kterému nemusím hledat, kde sehnat materiály, protože to je další ztráta času, kterou radši věnuji samotnému tvoření. Nasbírala jsem hromadu inspirace, tak hurá pro štětec a jde se na věc! 🙂
Tento video kurz je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce začít s renovací nábytku. Je srozumitelný a plný důležitých informací, které vás provedou technickou částí tvorby přehledně a s lehkostí.

V ČEM SE LIŠÍ TENTO KURZ OD VIDEO KURZU Č. 1?

A PROČ VIDEO VERZE?

Po vstupu do kurzu získáte

S tímto VIDEO KURZEM a štětcem v ruce se naučíte, jak vytvářet různé povrchové úpravy a efekty, abyste změnili nepotřebný, nudný nábytek v něco zvláštního.

Už se moc těším na naši společnou kreativní cestu.