Objednávka eBooku

Jak růst na Instagramu


 

RECENZE

“Jak růst na Instagramu je obsáhlý eBook pro každého začínajícího Instagramera, firmu, ale též pro IG matadory, kteří postupně začali ztrácet své followers nebo stagnovat. Algoritmus Instagramu se neustále mění a kdo chce být úspěšný, musí skutečně reagovat na veškeré změny. Posouvat se, zkoušet novinky, točit Reals, Stories, komunikovat se svými sledujícími. Za mě velmi inspirativní a děkuji za něj. Dost věcí jsem díky němu přehodnotila.”

" Krásně shrnutý hodnotný obsah, který mi pomohl zamyslet se nad tím, jak chytře používat Instagram. V eBooku jsem se dozvěděla spoustu praktických informací a postupů, které díky přiloženým pracovním listů můžu následovat, a tím pádem mít přehled, jestli a jak dosahuji svých Instagramových cílů. EBook doporučuji všem, kteří chtějí svůj Instagramový profil posunout na další úroveň, být viditelní a mít větší dosah."

E-book Jak růst na Instagramu je skvělým průvodcem pro ty, kteří potřebují sebe či svou firmu více zviditelnit na IG. Je vhodný pro ty, co začínají i pro ty, kteří na něm jsou, ale tápou. Našla jsem v něm všechny potřebné informace pěkně srozumitelně vysvětlené "od A až po Z". Za sebe velmi oceňuji mnoho tipů na různé "zlepšováky", které nejen urychlují a usnadňují práci s příspěvky, ale také je zkvalitňují, čímž si výrazně můžete zvýšit dosah. K tomu jsem si vyzkoušela praktické video návody. Můžeme dostat sebelepší nástroje, ale za výsledky jsme zodpovědní jen my sami. K lepším výsledkům vás mohou dovést pracovní listy - ty jsou super zpracované.

 

Potřebujete pomoct s objednávkou?

Neváhejte mě kontaktovat: 

bydlimevsadu@gmail.com

 

 

 

Moc vám děkuji za váš zájem.

 

 

Petra Holubová

Designérka a blogerka

www.bydlimevsadu.cz

Abyste dosáhli úspěchu, je nutné se rozhodnout a vydat se na cestu. Kniha je tu pro vás, aby vám ukázala směr, ale jít musíte sami.