Miluju sdílet s vámi věci,
které opravdu fungují

Mixér OMNIBLEND mám už asi 6 let. Stále je plně funkční.

Zvládl téměř každodenní provoz, dvě děti a také dvě stěhování. 🙂 Používám jej například na smoothie, polévky, výrobu zmrzliny, pomazánek, mandlového mléka, mouky, vánočního cukroví, na zeleninové a ovocné šťávy, do kterých si přidávám Spirulinu a Colagen.

Ráda bych vám v blízké budoucnosti tento mixér více přiblížila a inspirovala vás prostřednictvím snadných videoreceptů přímo od nás ze sadu.

 

Tento mixér několik let používá také Jitka z bylinkového ráje Sonnentor, kterou znáte právě prostřednictvím videoreceptů natáčených v naší letní kuchyni a vlastně i v zahradě. 

Jíťa i já máme ještě starší typ mixéru, a i tak na něj můžeme říct jen chválu. Navíc u Jitky jede mixér opravdu třikrát za den, a když má workshop nebo natáčení, tak se opravdu nezastaví – Jitka ani mixér!;)

Je to prostě multifunkční mixér, který dokáže mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocné dezerty, koktejly, zmrzliny, pomazánky, omáčky apod. Je vhodný pro domácnosti i do profesionálních RAW restaurací.

Jde spíš o to, že je to skvělý pomocník do kuchyně a zároveň i motivační nástroj. 

Když už se rozhodnete pro ten krok mixér si domů pořídit, recepty, které s ním můžete připravit, vás  vtáhnou a já věřím, že vás naučí zdravěji se stravovat.

A co to je ZDRAVĚJI? Pro každého to může znamenat něco trochu jiného.

Někdo miluje ovoce a bude si s pomocí blendru častěji mixovat koktejly. Zkoušet nové kombinace, přidávat potravinové doplňky. Nebo využijete mixér při detoxu a šťávách zeleninových. My kokynožrouti najdeme zálibu právě v RAW receptech, které skvěle chutnají a zároveň jsou v nich superpotraviny nebo domácí čokoláda z pravých kakaových bobů.

Dětem zachutná zdravější verze domácí zmrzliny.

Skvělý bude mixér také na přípravu mouky, snadno během chviličky pomele ořechy, pohanku, čočku, prostě na co si vzpomenete. Milovníci polívek si také přijdou na své. ☺️

Pokud vás tyto řádky zaujaly, mám pro vás dobrou zprávu.

VYJEDNALA JSEM PRO VAS KÓD SE SLEVOU 5 % NA MIXÉR OMNIBLEND z nové řady, doplněný o krásnou afirmaci a anglický nápis: NIKDY NENÍ POZDĚ ZMĚNIT ŽIVOT.

A cena? Cena mixéru Omniblend je oproti známému Vitamixu skoro dvakrát NIŽŠÍ.

VITAMIX vás v základní verzi bude stát kolem 18 000 Kč! A OMNIBLEND 8 400 Kč i s dopravou, kompletním online kurzem RAW food zdarma a knihou.

Ano, k mixéru náleží také dárky v hodnotě 3389 Kč! :)🎁

Tištěná kniha DOKONALÉHO MIXOVÁNÍ v hodnotě 399,-Kč

Komplexní online KURZ RAW FOOD v hodnotě 2990,- Kč

Nový strom-STROM ZA KAŽDÝ MIXÉR🌳

A to není vše. Pod tímto odkazem si můžete stáhnout několik e-booků zdarma, ve kterých najdete ty nejlepší recepty připravené právě Omniblendem.

 

NENÍ TO JEN MIXÉR…

A kdo stojí za úžasnými recepty a mixéry Omniblend?

♥️ Zuzana Noah: zakladatelka projektu Love of Raw, autorka kompletního online kurzu o RAW FOOD, kuchařek a e-booků o živé stravě a také spoluautorka první pohádkové knihy o živé stravě pro děti – Živý princ. 🙏

Raw food specialistka, vizionářka, designérka a milovnice zázračných řešení.

Manželka Jana Noaha, majitele firmy Vitalvibe.🌱

Úryvek z recenze mixéru: Zuzana Noah, která i do takto spotřební věci dává kus sebe. Koupě blendru začíná vřelou komunikací při objednání, kterou při koupi mixéru v Alze nikdy nezažijete, pokračuje to speciálním balením, na které je radost pohledět a následně jej rozbalovat. Na těle mixéru pak najdete její logo se sloganem, který v překladu znamená „Nikdy není pozdě změnit život“. Za každý prodaný mixér Zuzka zasadí jeden stromcož je nevídané a následováníhodné.

Zuzka říká: Záměr nebyl na mixérech vydělat co nejvíce peněz, ale nabídnout něco, co lidem změní jejich stravování za rozumnou cenu a čím umixují prostě cokoliv. Stejně jako ve Vitamixu. V době, kdy jsem přestávala věřit, že nějaký levnější a stejně kvalitní mixér jako Vitamix najdeme, se objevil mixér OMNIBLEND. Objevil jej můj bratr, za což jsem mu nesmírně vděčná :-).

 

Na mixér máte ode mě 7 let záruku, ale dle své zkušenosti vím, že jsou opravdu bezproblémové. Rozhodně by mi nedělalo radost řešit reklamace, takže za ty roky, co jej používám a nabízím, vím, že to tak je. A jsem za to moc ráda. Můžu tak nabídnout vysoce kvalitní mixér za skvělou cenu v poměru k tomu, co dovede a umí a vydrží. Testováno mnohokrát každý den u mě doma, na spoustě kurzů, ve všech mých videoreceptech a také v profesionálních provozech.

OBJEVTE RECEPTY NA ZDRAVÉ SNÍDANĚ, HLAVNÍ JÍDLA I DEZERTY

Budete překvapení, jak málo surovin stačí k dokonalým pokrmům.

Rozmixovat dokáže téměř cokoli…

Většinu jídel s ním připravíte za pár minut a v kuchyni tak ušetříte i 2 hodiny denně.

Smoothies, zmrzliny, ořechová másla, rostlinná mléka, RAW dezerty, kaše, přesnídávky, domácí mouky, dresingy do salátů nebo třeba těsto na sušenky, polévky, pomazánky, zeleninová pyré, hummus, omáčky

Závěrem bych chtěla zdůraznit, že tento mixér se rozhodně nehodí JEN pro RAW stravu. Já jsem například klasický moravský VŠEŽRAVEC a využívám jej v běžném každodenním životě už několik let!;)

 

Dárek pro vás...

Pokud vás baví starat se o sebe a své blízké a rádi dopřejete tělu přírodní produkty v BIO KVALITĚ, pak vás s čistým srdcem můžu odkázat na stránky VitalVibe. Už 10 let je to jednička na našem trhu.

A já mám pro vás navíc unikátní slevový kód se kterým získáte slevu 7% na celý nákup v e-shopu VitalVibe.:)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *