eBook Jak růst na Instagramu

aneb funkční návody, jak nastartovat svůj profil

Instagram patří mezi top 10 sociálních médií světa.


Byla jsem na tom podobně...

Před dvěma lety o mně nevěděl nikdo. Dnes vedu blog na Instagramu, který má přes 10 tisíc sledujících, publikuji v časopisech, spolupracuji s knižním nakladatelstvím, stala jsem se ambasadorkou několika značek, a to vše hlavně díky Instagramu.

Instagram jsem si zamilovala a své zkušenosti chci sdílet dál. Aby lidé, kteří na něm chtějí uspět, nemuseli zbytečně jako já ztrácet čas nekonečným hledáním informací a odpovědí na nejrůznější otázky a strachy. Aby mohli rychleji dosáhnout svého kýženého výsledku. 

Věřím, že vám mé zkušenosti v oblasti sociálních sítí a online podnikání pomohou.

Co v tomto eBooku najdete?

V eBooku najdete 8 témat, která považuji za zásadní. Váš profil se nezmění pouhým přečtením eBooku, ale až po postupném aplikování těchto tipů a vytvoření určité strategie. 

Abych vám k tomu pomohla, vložila jsem do eBooku také aktivní linky na zajímavé stránky, aplikace a hlavně video-návody, které vám názorně ukážou kroky a úlohy jednotlivých funkcí. 

Komu je eBook určený?

Uvědomuji si, že každý jsme se zkušenostmi s Instagramem na jiné úrovni. Proto jsem se snažila eBook napsat tak, aby byl užitečný, jak pro úplné začátečníky tak i pro pokročilé Instagramery. 

Stále si nejste jistí? Nevadí, zkuste si přečíst, co o eBooku říkají jeho čtenáři.

 

Navíc budete mít navždy k dispozici BONUSY v podobě pracovních listů, checklistu a plánovače na rok 2021. 

Obsah

Jaké by to bylo, kdybyste díky tomuto eBooku…

Stálo by to za to?

Cena eBooku je 290 Kč. 

Prodej eBooku byl ukončen

+ BONUSY ZDARMA

 

K tomuto eBooku náleží tyto doplňující materiály:

  • Video-návody, které vám názorně ukážou kroky a úlohy jednotlivých funkcí.
  • Pracovní listy pro vytyčení svých cílů.
  • Plánovač, který vám pomůže se strategií na Instagramu.
  • Checklist, pomocí kterého si pohlídáte své splněné kroky.

Jaké zkušenosti mají ostatní?

Instagram je pro mě velkou neznámou a Péti eBook se tématu věnuje opravdu do hloubky. Není to jen nudná teorie, ale obsahuje i spoustu odkazů na video-návody a také praktické rady včetně pracovních a check listů. Ty jsou skvělou motivací pro to nezůstat jen u čtení, ale začít něco dělat. Je vidět, že Petra tématu opravdu dobře rozumí, protože na Instagram pravidelně přispívá, spolupracuje s médii a má spoustu followerů. V neposlední řadě moc oceňuji, že 20 Kč z každého prodaného eBooku jde na pejsky v dočasné péči.
E-book Jak růst na instagramu je skvělým průvodcem pro ty, kteří potřebují sebe či svou firmu více zviditelnit na IG. Je vhodný pro ty, co začínají i pro ty, kteří na něm jsou, ale tápou. Našla jsem v něm všechny potřebné informace pěkně srozumitelně vysvětlené "od A až po Z". Za sebe velmi oceňuji mnoho tipů na různé "zlepšováky", které nejen urychlují a usnadňují práci s příspěvky, ale také je zkvalitňují, čímž si výrazně můžete zvýšit dosah. K tomu jsem si vyzkoušela praktické video návody. Můžeme dostat sebelepší nástroje, ale za výsledky jsme zodpovědní jen my sami. K lepším výsledkům vás mohou dovést pracovní listy - ty jsou super zpracované.
"Musím priznať, že už mám niekoľko poznatkov ohľadom toho ako funguje Instagram. Zúčastnila som sa viacerých webinárov, prezrela si niekoľko videí o tom ako funguje algoritmus, ako, kedy a čo postovať. Všetko to sú užitočné informácie, no nič z toho mi neprinieslo toľko úžitku ako e-book Petry. Kniha má skutočne nádherný design, úžasne ladí oku a sú v nej zahrnuté všetky informácie a užitočné tipy potrebné, k tomu aby Vám Instagram slúžil ako skvelá forma propagácie a/alebo ako marketingový nástroj. e-book od Petry zahŕňa všetky informácie, ktoré potrebujete, môžete sa k nim kedy koľvek vrátiť. Čo oceňujem najviac je, že ku knihe dostanete pracovné listy, kde si môžete zapisovať všetky vaše myšlienky a postrehy. Najviac ma bavili úlohy, a výzvy ktoré sú veľmi dôležité, pretože teória zostane vždy teóriou, pokiaľ ju neuvediete do praxe. Pracovné listy mi veľmi pomohli v ujasnení toho, kto je mojou cieľovou skupinou.
Tento ebook je perfektne prepracované, obsažné a veľmi oblohacujúce čítanie. Vďaka Petinmu ebooku som sa dozvedela, kde som robila základné chyby a už sa neviem dočkať, ako všetky jej rady a tipy zapojím do svojho online pôsobenia. Nie som síce IG nováčik, používam ho od roku 2013, ale presne takéto “usmernenie” som potrebovala. 😊🌸

Když jsem začínala já, měla jsem všude číslo NULA. Nula lidí, nula fanoušků, nula klientů.

„Vyrůst“ na Instagramu mě stálo nemalé úsilí. Hodiny a hodiny ztracené vyhledáváním neucelených informací. Ale také absolvování kurzů, zaměřených na marketing. Zkrátka moře času, který vám chci díky tomuto eBooku ušetřit. 

Neříkám, že právě já vím všechno. To nemůže říct asi nikdo. Sama se učím „marketingštinu“ každým dnem. Dříve jsem pracovala několik let jako Team Leader v mezinárodní společnosti. Konkrétně Instagramu se věnuji aktivně asi rok a půl. Za tu dobu jsem měla možnost spolupracovat hned s několika známými firmami, jako Biano.cz, Leifheit, Bella rose, Sonnentor nebo Smartpress nakladatelství.

Pokud ale čekáte jeden tip, díky kterému získáte do rána 10 000 sledujících, bohužel. To vám slíbit opravdu nemůžu. :))

Pomáháme...

Pozor, 20 Kč z každého jednoho eBooku putuje na pomoc opuštěným psům do spolku HAFo naděje.

 

Protože mám ráda, když můžu ke svým projektům nabídnout přidanou hodnotu, tak kromě bonusů zdarma daruji z každého eBooku 20 Kč na psí dočasky ze spolku HAFo naděje.

Společně takto podpoříme pejsky, kteří doplatili na špatné chování lidí a ocitli se na ulici, kde byli nalezeni často v zubožených podmínkách.

A jak to funguje? Paní Lenka ze spolku dočasek je psí milovnicí už roky a od roku 2012 aktivně pomáhá nalezeným pejskům. Pejska nejdříve prohlédne veterinář, poté následuje očkování a kastrace. Zatímco se pejsek u paní Lenky zotavuje, hledá se mu nová milující rodina formou adopce. 

A vy celý tento proces můžete podpořit. Protože každá koruna se počítá.

Více informací najdete na Facebook stránce HAFo naděje TADY.

Děkujeme…

Facebook